Oživíme lak vašeho auta

Dokonalý výsledek při korekci laku nám zajíšťují výrobci RUPES, Chemical Guys, Auto Finesse a Meguiars.

Pro více informací nás kontaktuje

je zapotřebí použít hned tři velikosti leštiček a kotoučů (8,5 – 21 cm), díky kterým se dostaneme i na těžko dostupná místa, jako jsou hrany nárazníků, prahy a sloupky dveří.

V neposlední řadě je nutné použít správnou pastu a správně zvolit typ leštícího kotouče. Abychom při korekci nepoškodili plastové díly a chromové lišty, zalepíme je papírovou lepící páskou. Zhodnotíme stav laku pomocí přístroje na měření síly laku, dle toho následně zvolíme pastu a kotouč.

Laserovým hloubkoměrem změříme sílu laku, reflektorem nasvítíme jednotlivé díly karoserie, abychom viděli sebemenší nedostatky, které poté rozleštíme a kompletně celou karosérii odmastíme, abychom mohli lak po korekci navoskovat nebo aplikovat keramickou ochranu.

Vosk zajišťuje základní ochranu laku před nepříznivými vlivy provozu a počasí. Vosk se nanáší na lak, aby jej ochránil před vodou, znečištěním a UV zářením. V dešťové vodě se nachází mnoho kontaminantů, které se mohou na laku usazovat, protože vosk vodu odpuzuje, zachová si váš lak déle svoji kvalitu. S voskem se nebudete muset bát ani zimního provozu a posypové soli. Další výhodou, která plyne z vlastností vosku, je snadnější umývání – nebudete muset své auto mýt tak často nebo tak pracně, protože špína nebude na autě tolik držet a půjde lépe smýt. Vosk také díky vyplnění nerovností v povrchové vrstvě laku eliminuje mikroškrábance, dodává vozu lesk a oživuje jeho barvu.

Použití keramické ochrany laku Vám zajistí vynikající povrchovou ochranu proti mikroškrábancům, povětrnostním podmínkám, chemikáliím a kontaminantům. Nanotechnologie použitá v keramických povlacích se vyznačuje samočistícími vlastnostmi, výjimečným leskem a oživením hloubky barev. Navíc není potřeba voskování, protože keramika odpuzuje vodu, podobně jako vosk. Keramické zabezpečení nabízí dlouhodobé svázání aplikovaného produktu s lakem a tím vytvoří na povrchu nanovrstvu, která je tvrdší a lesklejší, než nezabezpečený povrch. Keramická ochrana dále snižuje míru tvorby usazenin vodního kamene na laku po odpaření vody.

nahoru